Horizon Zero Dawn już na PC, ale z problemami

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 11 Sierpień 2020
  • Komentuj 0

Horizon Zero Dawn to przyjemna produkcja z PlayStation 4. Ma już kilka lat na karku (w sumie to trzy!), ale wciąż oferuje sporo emocji. Aloy to świetna postać, sam świat robi wrażenie, mechaniczne dinozaury mają to coś, a walka sprawia satysfakcję. Można jedynie narzekać na pewną repetetywność oraz brak polotu, ale tytuł zdecydowanie się broni. Jeśli chcecie się o tym przekonać, a nie posiadacie konsoli, to uruchamiajcie Steama na PC, bowiem Horizon Zero Dawn jest już dostępne na blaszakach!

Horizon Zero Dawn na PC, ale z problemami

Zanim jednak rzucicie się do grania, musicie zostać uprzedzeni. Horizon Zero Dawn radzi sobie średnio na PC. Port ma sporo problemów, potrafi wyłączać się w losowych momentach, ma spore spadki jakości i generalnie klatkuje lub w ogóle nie działa.

Guerrilla szybko zareagowała, informując, że dołoży wszelakich starań, aby Horizon Zero Dawn zostało odpowiednio połatane i działało na PC jak należy. Zanim to jednak nastąpi, minie nieco czasu, dlatego zwyczajnie uważajcie. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszyscy mają problemy z Horizon Zero Dawn i niektórym osobom gra działa w porządku.

Zainteresowanych tytułem na PC zapraszam tutaj. Samemu poczekam z miesiąc, aż wszystko zostanie połatane, ale z pewnością ogram na moim blaszaku Horizon Zero Dawn. A Wy? Czy może już macie przygodę z Aloy za sobą?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze