Lubicie smoki? Polubicie i Century: Age of Ashes

 • Autor: PefriX
 • Opublikowano: 10 Marzec 2021
 • Komentuj 1

Po bardzo udanym weekendzie testowym, deweloperzy gry Century: Age of Ashes ogłosili datę drugiej, znacznie większej i dłuższej, zamkniętej bety. Ta będzie trwać od 12 do 21 marca, zostanie zaktualizowana na podstawie opinii społeczności i obejmie nowe tryby gry oraz matchmaking, ulepszone sterowanie i system swobodnego latania, co umożliwi nowym graczom szlifowanie umiejętności poprzez pojedynki z komputerem.

Century: Age of Ashes czyli coś dla fanów smoków i rywalizacji!

Postępy graczy z pierwszej zamkniętej bety zostały zresetowane, ale całe doświadczenie, zarobiona waluta i elementy do odblokowania zdobyte podczas drugiej zamkniętej bety zostaną przeniesione do Wczesnego Dostępu. Zespół poinformował również, że sklep z przedmiotami kosmetycznymi w grze będzie otwarty podczas testów, aby gracze mogli wydawać zarobioną walutę. Opcje korzystania z prawdziwej waluty nie będą dostępne w okresie testowym.

Playwing ogłosiło też, że premiera Wczesnego Dostępu gry Century: Age of Ashes została przesunięta na pierwszy tydzień kwietnia, aby umożliwić zespołowi skupienie się na odpowiednim dopracowaniu tytułu.

Druga zamknięta beta gry Century: Age of Ashes wystartuje z następującymi zmianami i usprawnieniami:

Matchmaking & tryby gry

 • Dodanie systemu MMR do kolejki, który poprawia balans w meczu i umieszcza graczy na tym samym poziomie, w tych samych grach
 • Tryb ROOKIE będzie dostępny tylko do poziomu 10
 • Dodanie trybu SKIRMISH: BO5, tryb 3v3, który zastępuje tryb ROOKIE dla graczy z poziomem 10 i wyższym. Pełne sterowanie będzie dostępne na początku pierwszej rundy.
 • Dostęp do trybu FREE FLIGHT. Będziesz mógł zapoznać się ze sterowaniem Smoka i zagrać przeciwko wrogiemu botowi.

Gates of Fire

 • Zmiana liczby rund na maksymalnie 3 + dodatkowa czwarta runda w przypadku remisu, aby uniknąć błędu związanego z losowaniem XP
 • Rewizja systemu dźwięku, która uczyni tryb gry jeszcze bardziej epickim
 • Poprawienie balansu poprzez dodanie więcej miejsc pojawiania się flagi
 • Ogólne usprawnienia UI/FXdla lepszego objaśnienia celów

Century: Age of Ashes pojawi się we Wczesnym Dostępie na Steam w kwietniu tego roku. Przyszli smoczy jeźdźcy mogą zapisywać się do zamkniętych testów beta poprzez stronę Steam gry Century: Age of Ashes . Wersje gry Microsoft Store oraz Epic Games Store zostaną udostępnione w późniejszym terminie.

Bawcie się… smoczo!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze