Winterfell - miasto lodu i ognia

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Luty 2018
  • Komentuj 3

Ja tam jestem na spoilery odporna, ale jeśli nie podzielacie mojej predyspozycji, to ostatni raz ostrzegam. TU JEST ARCYSPOILER!


Około czterech miesięcy temu pojawiły się zdjęcia, na których widać powstająca w Północnej Irlandii makietę Winterfell. Co się z nią stało?

Kręcenie filmów i seriali zazwyczaj nie przechodzi bez echa. Ciężko będąc sławnym nie trafić przypadkiem na swojego fana, czy mieszkając w pobliżu planu zdjęciowego nie ujrzeć o jedno ognisko za dużo... No właśnie, i ktoś zobaczył ognisko. A dokładniej pożar. Wielki pożar w sercu samego Winterfell (prawdopodobnie=dam sobie głowę uciąć, jak połowa fanów)!

Na Watchers on the Wall pojawiło się nagranie od fana Steven McAuley z Irlandii, który z samochodu dostrzegł pożar wielkiego obiektu, do złudzenia przypominającego mury rodowe Starków. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, bo to pierwsza lokacja, która na swojej drodze napotkają monstra z północy, gdy Mur upadnie w kwietniu 2019 roku.

Czy nagranie jest prawdziwe? Nawet jeśli nie, to akurat możemy się spodziewać, że prędzej czy później będzie.

[Źródła: watchersonthewall.comwinteriscoming.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze