Kto wykrakał datę premiery?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Styczeń 2018
  • Komentuj 3

Nikt nie wie, kto zasiądzie na żelaznym tronie. Nikt nie wie, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie. Nikt nie wie, kiedy rusza... Nie no chwila. Nikt jednak wie!

Pogmatwany ten wstęp, ale wszyscy wiedzą chociaż, kto został głównym sprawcą zamieszania. Od rana w sieci głośno, bo oto zakończenie naszej przygody w Westeros nadejdzie w kwietniu 2019. 

Nasza mała Maisie Williams podała taką datę w rozmowie z portalem Metro. Według młodej aktorki zdjęcia skończą się w przyszłym grudniu, a po 4 miesiącach montażu zobaczymy pierwszy epizod ostatniego sezonu. No to super.  

Oczywiście wytwórnia musi najpierw te rewelacje potwierdzić, ale jest to już lepsza prognoza niż czekanie kolejnych dwóch lat. Ogólnie cały wywiad z prawdziwą Aryą Stark jest całkiem ciekawy, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to odsyłam TUTAJ.

[Źródło:metro.news]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze