Will Smith reklamuje mobilne Undawn

Level Infinite, marka zajmująca się dostarczaniem wysokiej jakości gier globalnej publiczności, oraz LightSpeed Studios, jeden z najbardziej utytułowanych i innowacyjnych twórców gier na świecie, ogłosiły, że gra RPG z otwartym światem Undawn ukaże się na całym świecie 15 czerwca 2023 roku. Gracze, którzy zarejestrują się przedpremierowo, uzyskają dostęp do specjalnych nagród, gdy gra zostanie uruchomiona.

Will Smith reklamuje mobilne Undawn

W postapokaliptycznym świecie Undawn ocalali podzielili się na różne frakcje, z których każda ma własne zasady przetrwania. Jako członek legendarnego oddziału Raven Squad, gracze zmierzą się z członkami Clowns, Eagles, Night Owls i Reivers o terytorium i przetrwają najciemniejsze noce do następnego wschodu słońca.

Aby chronić swój dom, sojuszników i to, co pozostało z ludzkości, ocaleni będą musieli korzystać z szerokiej gamy broni i pancerzy. Oprócz standardowego uzbrojenia, gracze mogą również korzystać ze sprzętu taktycznego, w tym broni do walki wręcz, dronów, bomb wabiących, automatycznych wieżyczek i nie tylko.

Podczas swej przygody gracze napotkają legendarnego ocalałego Treya Jonesa, w którego rolę wcieli się gwiazda światowego kina, Will Smith. Trey będzie działał jako przewodnik pomagający innym ocalałym poruszać się po świecie cztery lata po globalnej katastrofie.

W tej nowej cywilizacji gracze będą eksplorować rozległy otwarty świat wypełniony różnorodnymi środowiskami, takimi jak równiny, kopalnie, pustynie, bagna i opuszczone miasta, z których każdy ma unikalne ekosystemy i niebezpieczeństwa. Ocalali muszą być przygotowani na deszcz, upał, śnieg i burze, jednocześnie monitorując zdrowie i samopoczucie swojej postaci, aby pozostać przy życiu w obliczu przytłaczających przeciwności losu.

Gracze, którzy zarejestrują się w grze wcześniej, mogą odblokować ekskluzywne nagrody w oparciu o kamienie milowe rejestracji wstępnej, w tym walutę w grze, amunicję, lekarstwa, kosmetyki i inne zasoby. Po osiągnięciu kolejnych kamieni milowych, gracze otrzymają większe nagrody, które pomogą im rozpocząć podróż. Undawn to darmowa gra mobilna, która pojawi się na urządzeniach z systemem iOS i Android 15 czerwca 2023 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze