PokeQuesty dostaniemy pod koniec marca!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 27 Marzec 2018
  • Komentuj 5

Niantic jednak nie zapomniało o Pokemon GO. Co prawda nie otrzymamy długo oczekiwanych dueli, czy możliwości wymiany kieszonkowymi stworkami, ale w zamian dostaniemy coś innego.

Dzienne misje trafią do gry już 30 marca i będą przypominały questy w grach MMORPG.  Zadania podzielone zostaną na dwa typy: terenowe Field Research oraz unikalne Special Research. Gracze nie  będą ograniczani, jeśli chodzi o ilość wykonywanych misji.

GO żyje i będzie się miało coraz lepiej

W przypadku Field Research, otrzymamy je po zakręceniu PokeStopem. Dzięki temu nasz dziennik zaktualizowany zostanie o proste zadania, takie jak złapanie danego typu kieszonkowych stworków, czy wzięcie udziału w określonej liczbie rajdów.

Specjalne questy przydzielane zostaną przez profesora Willowa. Mają być to unikalne wyzwania z pewną otoczką fabularną. Będą o wiele bardziej skomplikowane, ale również i o lepszych nagrodach. Wszystkie zadania z kolei posiadać mają różne stopnie trudności. Nie trudno zgadnąć, że czym cięższy quest, tym ciekawsza nagroda, prawda?

Teraz przechodzimy jednak do najlepszego! O ile możemy robić nieskończoną ilość misji Field Research i zgarniać za nie nagrody, tak tylko raz dziennie dostaniemy stempel. Stempel to specjalne odznaczenie, które zbliża nas do bonusu. Zebranie siedmiu stempli pozwala nam otrzymać nietypowy prezent. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale Niantic zdradziło, że ten prezent będzie mógł przybrać formę możliwości spotkania i złapania legendarnego lub mistycznego pokemona.

Czekaliście? To się doczekaliście!

Tak, niedostępny jak dotąd w Pokemon GO Mew będzie możliwy do złapania za pośrednictwem PokeQuestów! Nie wyklucza to również opcji, że dzięki skompletowaniu stempli dostaniemy szansę na złapanie również innych legend, które do tej pory były dostępne jedynie podczas rajdów.

Gotowi, aby zrobić je wszystkie? Znaczy misje!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze