Last Idea - idzie nowy RPG od Square Enix

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Luty 2019
  • Komentuj 2

Wczoraj na Twitterze zamieszkało nowe konto. Nie zawiera wielu informacji, ot takie tam logo z ''chińskimi znaczkami'' i jeden tweet. Wynika jednak z niego jasno, że Square Enix szykuje nową grę z gatunku RPG.

Last Idea to nowa gra RPG od Square Enix. I co wiemy oprócz tego? Prawdopodobnie będzie to jRPG, co możemy wynioskować z samego logotypu oraz kompletnie nic mi nie mówiących wschodnich znaczkach. Grono zaciekawionych juz obstawiło, że będzie to kolejny twór na mobilki, ale tak naprawdę o samej grze wiemy duże nic.

Jest jednak poszlaka, który naprowadziła społeczność na trop gry mobilnej. Jednym z obserwowanych przez konto Last Idea jest grafik, znany jako ''Wind'', który tworzy w podobnej stylistyce i to do tego na potrzeby gier mobilnych. Pracował już dla Capcom, GREE, Cygames i oczywiście samego Square Enix przy grze RPG z 2016 roku o nazwie Grimms Notes.

I na tym kończę tego ubogiego w informacje newsa, zostawiając Was z galerią zaangażowanego w grę artysty. Kliknijcie w obrazek, aby przenieść się w świat wielkich oczu, krótkich spódniczek, kolorowych włosów i obowiązkowych mundurków!

[Źródła:twitter.com, polygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze