Junkworld wkrótce w Apple Arcade

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

Ironhide Game Studio, twórcy wielokrotnie nagradzanej serii Kingdom Rush, mają przyjemność ogłosić, że Junkworld zadebiutuje 22 września wyłącznie w Apple Arcade, usłudze Apple, która oferuje nieograniczony dostęp do rozwijającej się kolekcji ponad 200 gier. Gracze zmierzą się z brawurowymi przygodami, niebezpiecznymi terenami i podejrzanymi towarzyszami w zupełnie nowej grze typu tower defense osadzonej we wrogim, postapokaliptycznym świecie.

Junkworld wkrótce w Apple Arcade

Łącząc epickie wyzwania, czarującą rozgrywkę i charakterystyczny dla Ironhide humor, Junkworld umożliwia graczom dowodzenie klanem padlinożerców w pełnych niebezpieczeństw sceneriach, takich jak jałowa pustynia i radioaktywne bagna, podczas pełnej akcji walki o przetrwanie.

Gracze muszą efektywnie rozmieszczać wieże, aby eliminować wrogów, korzystać z kart taktycznych, zawierających specjalne jednostki i gadżety, a także trenować szalonych bohaterów. Dzięki najlepszym kombinacjom będą oni mogli zniszczyć niezliczone fale wrogów!

W Junkworld misją jest pokonanie wrogiego Zakonu na czterech różnych terenach z etapami pełnymi przygód, trudnych warunków pogodowych, nieprzewidywalnych wyzwań i szybkich bitew. Gra Junkworld będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu w usłudze Apple Arcade na urządzeniach iPhone, iPad, Mac i Apple TV. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze