Wieści z odległej galaktyki

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 18 Listopad 2016
  • Komentuj 0

s

To będzie gorący grudzień dla fanów Star Wars

2-ego grudnia dla wszystkich subskrybentów (Premium Players) Star Wars: The Old Republic dostępny będzie dodatek Knights of The Eternal Throne. Bez dodatkowej opłaty. Wystarczy subskrypcja na 30 dni. Nowi gracze nie będą jednak musieli dobijać w ekspresowym tempie do 65 poziomu, by odkryć nowy kontent. Zostanie im udostępniona za darmo opcja grania już doświadczoną postacią. W ramach najnowszego dodatku dostępny będzie też poprzedni - Knights of the Fallen Empire ( którego pierwszy rozdział możecie pograć za darmo, smacznego : ) ). Wszystko w jednym pakiecie, brzmi kusząco, prawda? Już teraz możecie zobaczyć wypuszczony niedawno teaser z gry:
Knights of The Eternal Throne ma być największym dodatkiem z dotychczas wydanych. Zresztą, skoro premiera ma miejsce w okolicach piątej rocznicy pojawienia się gry, wypada dać graczom coś naprawdę sporego. W grudniowym dodatku zakończymy historię zaczętą w Knights of the Fallen Empire. Będziemy mogli dociągnąć naszych bohaterów do 70 poziomu. Kontynuujemy przygodę Outlanderem, rzucając się do walki przeciwko potężnemu rodowi. Głównym przeciwnikiem będzie Empress of the Eternal Empire o imieniu Vaylin. Sporą rolę odegrają towarzysze podróży. Co typowe dla BioWare'u, nasze relacje z nimi będą miały niebagatelne znaczenie dla przebiegu rozgrywki. W nowy dodatek będziemy mogli zagrać w trzech trybach: Story mode, który skupia się na fabule, w Veteran mode, stanowiącym większe wyzwanie podczas walki, a dla żądnych krwi pozostaje level Master. Mimo że dodatek skupia się głównie na solowej rozgrywce, z trudnymi decyzjami mającymi znaczenie dla losów całego świata, nie zabraknie też nowych opcji walki z innymi graczami. W końcu to MMO, aczkolwiek z mocno rozbudowanym wątkiem narracyjnym. Dostępne będzie wiele nowych wyzwań zarówno dla tych, co lubią kooperację (m.in. w obrębie Galactic Command), jak i dla samotnych zabójców. Jeśli wykupimy subskrypcję przed 27. Listopada, dodatkowo dostaniemy pojazd – Rapid Recon Walkera. Tylko jak on się zmieści w ciasnych korytarzach Rebels Fleet?

sss

Rycerze Wiecznego Tronu przybędą w grudniu!

[źródło: massivelyop.comstarwars.commmorpg.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze