Zostaw moją miotłę!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 13 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Studio Blue Isle, twórcy takich gier jak Slender: The Arrival i Valley, poinformowało właśnie o nowej produkcji. Jej nazwa to Citadel: Forged With Fire.

Z zapowiedzi wygląda na to, że Citadel będzie MMO z otwartym światem pełnym latających na miotłach, ujeżdżających smoki, tłukących się między sobą Harrych Potterów. Gracze wcielą się w adeptów magii, będą budować własne zamki, opracowywać zaklęcia i warzyć trucizny oraz napoje leczące. Twórcy gry dadzą nam możliwość samotnej zabawy w poznawanie świata i/lub eksterminację zamieszkujących go istot, albo zrzeszenia się w gildie, zwane Domami Iluzjonistów (House of Conjurers) i walkę z grupami innych graczy.

Ot, takie Chivalry, tylko z fireballami. Jestem na tak!

Osoby chętne sprawdzić, jak wygląda Magicka w wersji 3D (ciekawe, czy friendly fire będzie tak samo niszczycielskie ;-), mogą zapisać się do bety tutaj.

Gra dostępna będzie w formie Steam Early Access 26. lipca. Przewidywana jest też wersja na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poniżej możecie obejrzeć trailer:

 

[Źródło: polygon.com, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze