Wielkie zmiany w ekipie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2015
  • Komentuj 0

Stream #30DaysToPRO

Dragonheart i Cursed Child nie potrafili rozwiązać swojego problemu przez co jakość treningów i komunikacja w drużynie znacząco spadała. O tym co zaszło w domu #30DaystoPro dowiecie się z filmu ''Trzech Muszkieterów''.  Najważniejsze jest dobro drużyny i osiągnięcie zakładanego celu jakim jest dorównanie poziomem profesjonalnym drużynom Counter Strike: Global Offensive. Bez odpowiedniej atmosfery w grupie trenowanie drużynowej dyscypliny, jaką bez wątpienia jest CS, mija się z celem. Z takiego założenia wyszedł Ziemniak i HopE, którzy postawili głównym zainteresowanym ultimatum: albo chłopaki przejdziecie nad swoim problemem do porządku dziennego, albo będziemy musieli się pożegnać. Niestety nie wystarczyło to, żeby zatrzymać Dragona i Cursed Child, którzy dla dobra całego projektu musieli opuścić krakowski dom #30DaystoPro.
''Show must go on'' powiedziałby klasyk, dlatego ekipa się nie poddaje. Bardzo szybko udało się zorganizować zastępstwo - z polecenia HopE'a do ekipy dołączył Dezah. Dezah przyjechał do Krakowa z Łodzi i z miejsca zaaklimatyzował się w domu. To daje nam już czterech uczestników. Dobrze liczycie... ciągle brakuje nam ostatniego zawodnika, bez którego nie ma mowy o CS'owiej drużynie. unnamed Codziennie piszecie do Ziemniaka maile zgłaszające swoją kandydaturę wejścia do domu i dołączenia do #30DaystoPro. Każdy z Was ma na to szansę, ale ostateczną decyzję kto stanie się piątym graczem ekipy podejmie kapitan drużyny Ziemniak i trenujący ich HopE. Jak widzicie kształtowanie się profesjonalnej ekipy to proces złożony i nie polegający tylko i wyłącznie na wspólnym graniu. Dobrze jest kiedy wewnątrz drużyny panowały dobre, przyjacielskie wręcz, relacje co bardzo pozytywnie wpływa na rozwój całego teamu.

Stream #30DaysToPRO

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze