Rusza The International 6

  • Autor: bandiT
  • Opublikowano: 02 Sierpień 2016
  • Komentuj 1

Już dziś ruszamy z największym e-sportowym turniejem na świecie!

Już dziś ruszamy z największym e-sportowym turniejem na świecie!

Dzisiaj startuje największy turniej w historii całego e-sportu. Mowa oczywiście o The International 6, który co roku rozbudza wielkie emocje wśród wszystkich fanów Dota 2. Wyobraźcie sobie, że za wygranie tylko jednego eventu możecie dostać ponad 5 000 000 zł? Tyle właśnie przypada dla każdego gracza zwycięskiej drużyny The International 6.

Jest się o co bić - pięć milionów złotych piechotą nie chodzi!

Jest się o co bić - pięć milionów złotych piechotą nie chodzi!

Przez najbliższe 2 tygodnie będziemy mieli okazję spotykać się regularnie. Każdego dnia trwania TI6 zapraszam na mój kanał na godzinę 20:30, gdzie będziecie mogli oglądać zmagania najlepszych zawodników Dota 2 na świecie. Jeżeli jeszcze nie graliście w Dotę, lub nie macie większego doświadczenia z tym tytułem, to będzie to doskonała okazja do poznania tej gry. Relacje prowadzone będą z myślą o nowych graczach tak, by wszystko było jak najbardziej zrozumiałe.

dav

To tylko część nagród, które będą do zdobycia

Podczas live'a będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach, w których do wygrania będą cenne przedmioty do gry, książki, sprzęt komputerowy oraz koszulki. Dokładniejsze informacje znajdziecie na moim fanpage. Widzimy się już dziś o 20:30! Do zobaczenia na streamie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze