Oglądaj Hotsa w 4k!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2015
  • Komentuj 1

Zobacz 4K Heroes Showmatch na Jarock!

maxresdefault Jutro będziecie mieli na własnej skórze okazję przekonać się jak w praktyce wygląda streamowanie w kryształowo czystej rozdzielczość Ultra HD. Hitbox zaprasza na pokazowy turniej 4K Heroes Showmatch, w którym w HotSa zmierzą się czołowe drużyny tej dyscypliny.  E-sport idzie do przodu, a wraz z nim rozwijają się technologie, dzięki którym możemy go oglądać. Właśnie to chce wykorzystać Hitbox, który już od czerwca zapowiadał wprowadzenie możliwości streamowania z rozdzielczością 4K przy 60 klatkach na sekundę. Jutro ta zapowiedź stanie się rzeczywistością kiedy w szranki, w ramach turnieju 4k Heroes Showmatch, staną zespoły G2 Esports, Team Liquid, TCM Gaming i Fnatic, które bić się będą o 4 tysiące dolarów nagrody. Jednak to czy będziecie mogli w pełni cieszyć się możliwością streamu Hitboxa zależy od możliwości technicznych Waszych monitorów i szybkości Waszych łącz internetowych. Htibox podaje, że by do odpalenia strumyka 4K 60 fps potrzebne Wam będzie łącze o przepustowości od 15 do 20 mbps. 4k_hots_blog_header_011215 Przydałoby się również mieć monitor 4K, choć transmisję będzie można oglądać w jakości 1080p/60fps i gorszej. Potem tylko jeszcze instalacja Google Chrome'a, który wspiera tą technologię i viola! Turniej zaczyna się jutro o godzinie 15:30, więc wszyscy powinni już się po sobotnich harcach dobudzić. Mecze komentować dla Was będą Khaldor, Tetcher oraz JoRoSar. Poniżej podrzucam Wam rozpiskę zawodów:

1 Półfinał: 15:30 CET (BO5) – Team Liquid vs. TCM-Gaming

2 Półfinał: 17:30 CET (BO5) – G2 Esports vs. Fnatic

Mecz o 3 miejsce: 19:30 CET (BO3)

Finał:  21:00 CET (BO5)

4K Heroes Showmatch będzie pierwszym w historii e-sportowym meczem pokazywanym w rozdzielczości ultra HD i jako gracze nie powinniście tego przegapić! Widzimy się na streamie jutro punktualnie o 15:30! shop1

Zobacz 4K Heroes Showmatch na Jarock!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze