CS:GO OMEN by HP - Turniej

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Czerwiec 2018
  • Komentuj 0

Przez ostatnie sześć tygodni amatorskie drużyny rywalizowały między sobą o miano najskuteczniejszego teamu w CS:GO. Przyszedł czas, by wyłonić najlepszych z najlepszych! Już 16 czerwca rozegrane zostaną dwa półfinały i finał turnieju CS:GO OMEN by HP!

W fazie końcowej zmierzy się szesnaście zespołów, wyłonionych za pomocą internetowych meczy kwalifikacyjnych. Główny etap rywalizacji rozpocznie się 15 czerwca i potrwa dwa dni. Półfinały i finał rozegrane zostaną 16 czerwca, a transmisję będziecie mogli zobaczyć TUTAJ.

Drużyny walczą o wyjątkowe nagrody. Zwycięska formacja otrzyma laptopy OMEN by HP z mocną konfiguracją (i5-7300HQ / 8GB / 1TB+120SSD / Win10 GTX1050). Zespoły, które uplasują się na niższych stopniach podium otrzymają zestawy słuchawkowe HP Omen 800. Łączna pula nagród w turnieju wynosi ponad 24 000 zł.

Drużyny walczące o takie nagrody z pewnością wykażą się dużą determinacją, by zawalczyć o pierwsze miejsce. Te emocjonujące starcia komentować będą dla widzów na żywo z ESL Areny w Katowicach profesjonalni komentatorzy Maciej “Morgen” Żuchowski i Kuba “KubiK” Kubiak.

Stawka jest naprawdę wysoka! A tak wartościowe nagrody, to ogromna motywacja do zaciekłej walki o wygraną.

Dla wszystkich widzów turnieju Counter Strike: Global Offensive organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje, w tym przygotowane przez izaktv.pl oraz popularnych YouTuberów materiały dotyczące gry. Podpowiedzą oni początkującym graczom, jak udoskonalić taktyki i dobrać sprzęt tak, by zwiększyć skuteczność drużyny.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze