Widzieliście filmowe Uncharted?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Lipiec 2018
  • Komentuj 3

Na filmową adaptację przygód Nathana Drake'a wcale nie trzeba długo czekać. Właściwie to w ogóle nie trzeba czekać, bo fanowska produkcja trafiła wczoraj do sieci. ''Fanowska'' nie oznacza wcale ''amatorska'', bo w główną rolę wcielił się aktor Nathan Fillion, przez wielu uważany za idealnego kandydata do roli Drake'a w pełnometrażowym filmie. 

Wiemy już co prawda, że planowana jest filmowa adaptacja dzieła Naughty Dog, ale w główną rolę wcieli się Tom Holland, znany z najnowszego Spidermana i Avengersów. Kinowe Uncharted ma być prequelem całej historii Drake'a i stąd taki, a nie inny dobór aktora. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale jeśli nie możecie doczekać się aktorskiej produkcji na podstawie Uncharted, to internet ma dla Was alternatywę. 

W rolę Drake'a wciela się Nathan Fillion. Facet pasuje idealnie

Chodzi o fanowski film ''Uncharted -  Live Action Fan Film'', który do sieci trafił raptem wczoraj, a już ma ponad milion wyświetleń. Główną rolę zagrał kanadyjski aktor Nathan Fillion, który faktycznie ma w sobie coś z oryginalnego Drake'a. Obok niego zobaczycie też Stephena Langa (tego możecie kojarzyć z Avatara z roli złego pułkownika Milesa Quaritcha) grającego Sully'ego.

Dlaczego warto zwrócić uwagę akurat na ten fanowski film? Bo po prostu czuje się w nim klimat Uncharted, niektóre ujęcia wyglądają jakby były żywcem przeniesione z gry, a Fillon w doskonały sposób oddaje Nathana Drake'a. No to się nagadałem, czas na seans. Miłego!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze