Mamy też nowe Uncharted

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Grudzień 2016
  • Komentuj 2

W spinf offie zobaczymy Chole i Nadine

W spin offie zobaczymy Chole i Nadine

Uncharted: The Lost Legacy to oprócz The Last of Us: Part II najgłośniejsza chyba zapowiedź na Playstation Experience. Naughty Dog wprowadza nowy wątek do sławnej przygodówki.   The Lost Legacy nie będzie opowieścią o Drake'u. Historia będzie obracała się wokół znanej z drugiej części Chloe Frazer oraz Nadine Ross, którą muszą kojarzyć gracze Kresu Złodzieja. Co jeszcze wiemy na pewno?
Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z czwartej części gry i przenosi nas do Indii. Główna bohaterka szuka tam starożytnego artefaktu zwanego Kłem Ganeshy. Deweloperzy pokazali też całkiem pokaźnych rozmiarów fragment rozgrywki:
Naughty Dog ujawniło jeszcze, że The Lost Legacy początkowo miało być zwykłym DLCekiem, ale projekt rozrósł się tak bardzo, że zdecydowano na wypuszczenie go jako osobnego tytułu. Jego przejście powinno zająć więcej czasu niż organie The Last of Us: Left Behind, ale nie aż tyle co przejście Uncharted 4. Na razie nie ma też mowy o dacie premiery, oprócz tego, że w The Lost Legacy będziecie mogli zagrać w przyszłym roku.

Miasto to tylko jedna z wielu lokacji gry

Miasto to tylko jedna z wielu lokacji gry

[źródło: gamesradar.com, engadget.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze