Whisky Białego Wędrowca

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Październik 2018
  • Komentuj 7

Zimne whisky, dużo lodu i Gra o Tron. Tak zapowiada się rok 2019. Z okazji zbliżającej się powoli premiery ostatniego sezonu GoT, HBO i Johnnie Walker nawiązali współpracę i stworzyli sygnowany superprodukcją trunek.

Jednak Biały Wędrowiec to nie jedyny blend, jaki szykuje dla nas znana marka. Kolejne 8 odmian będzie inspirowanych wszystkimi rodami ze świata Westeros.

Białego Wędrowca będzie można kupić na całym świecie już w tym miesiącu, po 36 dolarów za butelkę 0,7. Kolejne edycje nadejdą w lutym, na chwilę przed premierą Gry o Tron.

Ciekawe jest to, że butelka zimowego whisky będzie zmieniać się w zależności od stopnia zmrożenia, prezentując piękne oszronienie. Oczywiście whisky z Westeros będzie produktem limitowanym, dlatego łapcie ją, gdy tylko się pojawi, by mieć co pić w czasie seansu ostatniego sezonu!

[Źródła: scotchwhisky.comign.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze