Zawalczymy o Żelazny Tron?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Sierpień 2017
  • Komentuj 3

Nie było i nie będzie lepszego dnia na wysunięcie takich teorii. Dzisiaj mieliśmy okazję zobaczyć ostatni, finałowy odcinek 7 sezonu Gry o Tron. Wśród teorii ważnych dla fanów serialu istotna jest pogłoska o 2 letnim odstępie między dzisiejszym finałem, a początkiem kolejnego sezonu. Pośród graczy rozszalała się za to wieść o jego growym zastępcy. 

Witaj Jonie Snow, Północ pamięta. 

Na NeoGAF jeden z użytkowników załączył wymownego linka, który świadczyć ma o powstawaniu Gry o Tron w wykonaniu Bethesdy. Od jakiegoś czasu wiadomo, że firma pracuje nad dwoma dużymi tytułami. O ile pierwszy, roboczo nazwany Starfield, ma ponoć przenieść nas w klimaty sci-fi, to drugi tytuł mógłby okazać się przebiegłym, rozbudowanym RPGiem osadzonym w świecie Westeros.

Póki co, nie ma jednak żadnych oficjalnych wieści ani o tajemniczym, drugim tytule twórców Skyrima, ani o drugim epizodzie przygodówki od Telltale, ani o przeglądarkowym MMO od Bigpoint.

Co ciekawe, już raz podjęte zostały kroki, które miałyby sprowadzić do nas tę grę. Przed Skyrimem doszło do spotkania, na którym pojawili się ludzie Martina. Firma uznała jednak, że własna marka zrobi im najlepiej, i zasadniczo mieli rację. Teraz Gra o Tron jest jeszcze większym hitem. Ekonomicznie wyszliby na tym o wiele lepiej.

Serialowo GoT skończy się za rok lub dwa, książkowo - nie wiadomo. Czy gra miałaby szansę wstrzelić się w moment, kiedzy będzie największe zapotrzebowanie? Żeby to było możliwe, musiałaby wyjść przed podobno-wychodzącym-w-2018-roku-Starfieldzie.

Dlaczego właściwie ta plotka, a nie żadna inna, tak rozgrzała sieć? Sklepy amerykańskiej sieci Target już w przeszłości miały kontrolowane wycieki. Tym razem pojawiła się bardzo wstępna karta produktu Bethesda: Game of Thrones.

Chcielibyście zobaczyć taką grę, akurat w wykonaniu Bethesdy? Czy ze Skyrimowego zabijania smoków przejdą do ich oswajania?

[Źródła: techraptor.netneogaf.comintl.target.comostatniatawerna.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze