Kingdome Come już zmienia sie w GoT

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Luty 2018
  • Komentuj 0

W końcu pojawi się gra, o której marzą miłośnicy Gry o Tron? Moderzy już teraz wzięli się za stworzenie modyfikacji do Kingdome Come, która przeniesie nas wprost do świata Martina.

Rzecz się będzie działa w czasie Wojny Pięciu Królów

Jeśli śledzicie nieco moderską scenę zajmującą przerabianiem gier na modłę Gry o Tron, to na pewno słyszeliście o Seven Kingodms. Do tej pory moderzy inwestowali swój czas i talent w przeniesienie GoT do gier z serii Total War. Zgodnie z najnowszym komunikatem to już przeszłość, bo ekipa zamierza skoncentrować się teraz na Kingdom Come Deliverance:

Naszym głównym celem jest odtworzenie otwartego świata Wojny Pięciu Królów. Mod będzie koncentrował się wokół Riverlands. Lokacja ta została wybrana ze względu na jej podobieństwo do oprawy KC:D (drzewa, budynki itd) i najlepiej sprawdzi się ze względu na oryginalną fabułę gry.

Moderzy mówią też czego po ich dziele można się spodziewać. Wiemy, że w grze zobaczymy wszystkie najważniejsze rody z Gry o Tron i ich armie, a także bandytów i wolnych jeźdźców wędrujących po ziemi niczyjej.

Twórcy odnieśli się też do pytań o stworzenie kampani fabularnej i... na razie nie mają tutaj dobrych wiadomości. Taka kampania może powstać JEŚLI deweloperzy Kingdom Come oddadzą w ręce moderów odpowiednie narzędzia. Ekipa moderów zwraca jednak uwagę, że nawet jeśli takie narzędzia do nich trafią, to stworzenie kampani wymagać będzie setek godzin pracy, zaangażowania aktorów głosowych, animatorów i innych specjalistów. Wszystko to może znacznie wydłużyć okres powstawania moda. 

Ale! Pierwsze wizualizacje i projekty już są:

No właśnie: premiera? Na stronie moddb.com znajdzice informację, że na razie nie ma co o tym rozmawiać, bo Kingdome Come to bardzo świeża gra, a wszelkie pytania o datę kiedy Seven Kingdoms pojawi się na PCtach będą zbywane milczeniem.

Niemniej jednak trzeba moderom mocno kibicować, szczególnie kiedy jesteście fanami książek Martina i serialu HBO w szczególności. 

Mod is coming!

[źródło: moddb.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze