The Outpost - trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Czerwiec 2018
  • Komentuj 1

Stacja Sci-Fi wypuściła trailer nowej produkcji. Serial Outpost to taka mieszanka The100, polskiej Korony Królów i Kronik Shannary. Przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Talon to ostatnia przedstawicielka Czarnokrwistych, taka Natblida z The 100. Odkrywa, że posiada moc, którą musi nauczyć się kontrolować. Macha mieczem równie morderczo co Octavia, a nawet wygląda całkiem podobnie. Mroczna, kruczowłosa i strasznie badassowata. Czy serial ma szansę pobić The 100? Raczej nie...

Już na trailerze widać, że styl serialu jest mocno nastoletni, niczym produkcja MTV Kroniki Shannary, która z fajnej ksiązki fantasy zrobiła młodzieżowe love story z kostiumami niskiej jakości, poprawnością polityczną i tyloma różnymi wątkami, że po pierwszym odcinku drugiego sezonu zgłupiałam.

Zresztą można odnieść wrażenie, że kostiumy pożyczyli z tego samego teatru, co Król Kazimierz w Koronie...

Jednak stacje ostatnio lubują się w serialach sci-fi lub  o tematyce kryminalno-psychologicznej. Mało jest prawdziwego fantasy teraz, dlatego warto dać produkcji szansę. 

Serial zadebiutuje 9 września, a liczyć będzie 10 godzinnych odcinków. 

[Źródło: wirtualnemedia.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze