Weekend z promocjami!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Wrzesień 2017
  • Komentuj 3

W ciągu ostatniego dnia pojawiło się sporo ofert na darmowe granie. Część tytułów zostanie z Wami na zawsze, inne ogrywać możecie przez nadchodzący weekend. 

Najciekawszą opcją wydaje się być promocja na Humble Bundle, bo tam za darmo czeka na Was pierwszy sezon znakomitej przygodówki od Telltale - The Walking Dead. Jak zawsze w przypadku promocji na Humble Bundle, gierka zostaje z Wami już na zawsze. Żeby ją zdobyć wystarczy udać się tutaj i pobrać grę. Viola! Witajcie w świecie Roberta Kirkmana.

Drugą ciekawą opcją wydaje się być gra Monaco: What's Yours Is Mine, czyli bardzo udana gierka, w której wraz ze znajomym pobawimy się w rabusiów. Produkcja studia Pocketwatch Games zebrała w większości bardzo pozytywne oceny na Steamie, skąd pobierzecie swoją kopię, warto więc zwrócić na nią uwagę. Trzeba jednak zerkać na zegar - promocja trwa do dziś do godziny 19:00.

Trzecia opcja na darmową rozgrywkę nazywa się  The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition, ale ten tytuł zostanie z Wami tylko do niedzieli wieczorem. Skyrima nikomu nie trzeba przedstawiać, jest to jeden z najlepiej znanych RPGów w historii. Edycja specjalna oznacza lepszą grafikę, dźwięki, kilka nowych funkcji i wiele innych poprawionych szczegółów. 

[źródło steam.com, steam.com 2,  humblebundle.com

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze