Polskie gry taniej nawet o 90%

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Listopad 2018
  • Komentuj 0

Made in Poland na GOG.COM

Przez następnych 7 dni GOG obchodzić będzie Polski Tydzień, w czasie którego możemy wyrwać polskie tytuły w świetnych cenach. Przecenionych gier jest ponad 90, a niektóre z nich zaliczyły obniżkę o 90%!

Dobre, bo polskie. Dlatego wszystko co posiada metkę Made in Poland możecie wyrwać w bardzo atrakcyjnych cenach, a dodatkowo kilka tytułów dostało polskie wersje językowe.

W przecenie znajdziecie takie tytuły jak Wiedźmin (wszystkie 3 części), Frostpunk, Observer, Call of Juarez, klasyczny RPG Two Worlds oraz nowsze tytuły, takie jak My Brother Rabbit.

Ci którzy tęsknią za starymi, dobrymi czasami, mogą sięgnąć po Project Warlock. Ta niedawno wydana pierwszoosobowa strzelanka, która jest hołdem dla klasyków gatunku, została stworzona przez Polaka - Jakuba Cisło. Na marginesie mówiąc, Jakub dopiero kończy liceum, a jego gra jest dostępna wyłącznie na GOG.COM.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze