Na GOG zwrócicie grę nawet do 30 dni po zakupie!

GOG nie jest może tak popularny jak Steam, czy teoretycznie Epic Games Store. Niemniej to dobra platforma alternatywna na której możecie zaopatrzyć się w sporo klasycznych produkcji. Do tego nie musicie się męczyć z upierdliwymi DRM-ami, a czasami trafiają się naprawdę dobre promocje. Dzięki zmianie polityki zwrotów, GOG jeszcze bardziej zyskuje w moich oczach.

30 dni na zwrot gry w GOG!

Dzięki zaktualizowanej polityce możecie zwrócić produkt do 30 dni po zakupie, nawet jeśli został on pobrany, uruchomiony i przetestowany. Aby złożyć wniosek o zwrot, skontaktujcie się z zespołem obsługi klienta GOG do 30 dni od zakupu. To brzmi zbyt wspaniale, aby było prawdziwe, prawda?

GOG informuje jednak, że na bieżąco monitorują rezultaty zaktualizowanej polityki, aby upewnić się, że nikt nie wykorzystuje jej ze szkodą dla twórców, którzy włożyli swój czas i serce w tworzenie świetnych gier. W poszczególnych takich przypadkach zastrzegają możliwość odmówienia zwrotu.

Zamówienia z przedsprzedaży podlegają polityce zwrotu w trakcie okresu przedsprzedażowego (tj. do momentu daty ich wydania) oraz do 30 dni po premierze. Mało? GOG rozszerza również czas zwrotu gier w produkcji (Early Accessów) również do 30 dni po zakupie, tak jak w przypadku pozostałych gier.

Na deser wspomnę tylko, że nie ma żadnych limitów ilościowych. Niemniej zanim zaczniecie szaleć to pamiętajcie, aby nie nadużywać dobroci GOG. Zmieniając swoją politykę idą na rękę graczom, ale to nie znaczy, że trzeba teraz z tego powodu wykorzystać sytuację, jak tylko się da. Pamiętajcie, karma wraca!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze