Dzieje się na GOG.com!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Lipiec 2018
  • Komentuj 9

Stare, klasyczne gry GOG nieustanie ożywia na nowo, starając się, by kody źródłowe nie przepadły w zapomnianych szufladach twórców. Ich pracę możecie zobaczyć na tym filmie, a teraz możecie cieszyć się jej efektami w niższej cenie. 

W ofercie tygodnia znajdziecie kilka ciekawych serii, które kosztować Was będą jedynie kilka złotych. Oddworld z cudownym Abem? A może seria Warhammer? Dla rpgowców cała masa gier spod szyldu Dungeons&Dragons i świata Forgotten Realms. 

Sprawdź ofertę tygodnia na GOG.com!

Mamy również promocję Fellow Traveler, obejmującą głównie gry Orwell i Hacknet w różnych kombinacjach. 

Promocja Fellow Traveler.

Cała masa młodych tytułów z dalekiego wschodu czeka na Was w Wyprzedaży Japońskiej, a pośród nich seria Ys, Tokyo Xanadu eX+, Cosmic Star Heroine, seria The Legend of Heroes, Hyperdimension: Neptunia, Higurashi When They Cry i inne do -80%.

Sprawdź Wyprzedaż Japońską.

I na koniec, moja osobiście ulubiona promocja na gry od Telltale. Minecraft, Sam&Max, The Walking Dead, mnóstwo znanych i lubianych tytułów w bardzo dobrej cenie.

Promocja Telltale Games.

Na koniec szybka informacja. Ponownie rozczarowana No Man's Sky społeczność, znów lawinowo zwraca gry. GOG chce Wam to ułatwić, i przedstawia nową, specjalną politykę zwrotów dla tego nieszczęsnego tytułu. Jeżeli nie chcecie czekać na spełnienie obietnić Hello Games, to do jutra jeszcze możecie spokojnie oddać grę GOG-owi i otrzymać zwrot do swojego portfela w sklepie. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o tym, jak zwrócić grę, to zapraszam do linka niżej.

Polityka zwrotów No Man's Sky.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze