Watch Dogs czeka za darmo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Listopad 2017
  • Komentuj 6

Wydana w 2014 roku przez Ubi gra Watch Dogs przez tydzień czeka na Was za darmo. Promocją objęta jest tylko wersja na PC, wystarczy wejść na Uplay i zgarnąć tytuł dla siebie.

Pamiętacie jak wielkie nadzieje wiązaliśmy z Watch Dogs? Na papierze mieliśmy wszystko - otwarte miasto w postaci amerykańskiego Chicago, ciekawego bohatera z interesującą przeszłością i mnóstwo okazji do hakowania. Pierwsze ''gameplaye'' jakie pokazywano przed premierą sprawiły, że graczom kopary opadały do ziemi. Szkoda tylko, że Watch Dogs ostatecznie spotkał spory downgrade graficzny, co wywołało wśród graczy prawdziwą burzę.

Nie ma jednak co od razu spisywać gry na straty, bo choć może nie idealna, to nadal stanowiła kawał porządnej produkcji. Jeśli potrzebujecie przypomnienia to służę Rockiem:

A teraz informacja najważniejsza: od dziś od godziny 14:00 pełna wersja Watch Dogs czeka na wszystkich, którzy mają/zainstalują sobie ubisoftowego Uplaya. Co ważne: choć promocja trwa do poniedziałku, to Watch Dogs zostanie już z Wami na zawsze.

Czy warto? Gra dostępna jest za darmo, więc każdy kto nie miał okazji poznać Aidena Pearce'a, czyli głównego bohatera Watch Dogs, ma ku temu znakomitą okazję. Gra chyba nie do końca spełniła oczekiwania jakie pokładało w niej Ubi, ale zdecydowanie warto dać jej szansę, bo sama rozgrywka dostarcza sporo frajdy. 

Sprawa grafiki wywołała swego czasu małą aferę, ale nie samym wyglądem gra stoi

[źródło: freetrial.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze