Fabularnie w Skull & Bones

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Skull & Bones było jednym z zaskoczeń tegorocznego E3. Gierka Ubi pokazywana była jako produkcja typowo pod PvP, a teraz dowiadujemy się, że przewidziano przygodę dla pojedynczego gracza.

Pokaz podczas E3 zostawił na nas pozytywne wrażenie, choć nie bez pewnych zastrzeżeń. Skull & Bones posiada mechanikę niemal żywcem przejętą z morskich misji AC:III i Black Flags, a jej głównym motywem będą morskie walki toczone 5vs5 graczy.

Na szczęscie okazało się, że S&B nie samym multi będzie żyło, bo gra dostanie pełnoprawną kampanię fabularną, a to co zobaczyliśmy podczas E3 było ''wierzchołkiem góry lodowej''.

''Skull & Bones zaoferuje kampanię fabularną, która będzie zintegrowana z grą i nie będzie stanowiła jedynie dodatku do trybu multiplayer'' powiedział dla PCGamera przedstawiciel Ubi. ''W tej kampanii gracze napotkają ikonicznych bohaterów i zapadających w pamięć pirackich rywali''. 

Na szczęście Skull & Bones to nie tylko multi!

Więcej informacji ma zostać nam udostępnionych już niedługo, ale wiadomość ta na pewno musi cieszyć fanów pirackich klimatów. Sam tryb multiplayer, nawet jeśli świetny, mógłby okazać się niewystarczający na przyciągnięcie graczy na dłużej. 

A przecież o piracką przygodę na otwartych wodach Oceanu Indyjskiego tu chodzi! Jednak jakość tej przygody poznamy dopiero w przyszłym roku, kiedy to zaplanowana jest premiera. Na ile fabuła będzie różniła się od choćby Black Flags?

[źródło: pcgamer.com, videogamer.comgamingbolt.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze