Weekend pełen darmówek!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Maj 2018
  • Komentuj 2

Dawno nie było takiego wyboru wśród gier oferowanych nam za darmo przez weekend. Jeśli więc będziecie mieli nieco czasu, to warto zerknąć na Steama czy Battle.neta, bo czeka na Was kilka smakowitych kąsków.

Nie macie w co zagrać na weekend? Bez żartów. W ten weekend nikt nie powie, że brakuje mu gry do sprawdzenia. Serio, patrząc na tytuły jakie znajdziecie do ogrania przez najbliższe dwa dni, każdy, absolutnie każdy, powinien znaleźć coś dla siebie. Steam proponuje RPGi, wyścigi, survivale czy gry akcji - wszystkie są ważnymi punktami na gamingowej mapie świata.

Przykłady? Służę pomocą. Jest tu ktoś, kto kocha niczym nieskrępowane budowanie i rozwijanie miast? Na Steamie czeka Cities: Skylines. Może wolicie nieco bardziej zombiakowe klimaty? Nie ma problemu, na weekend poleca się Left 4 Dead 2. Left 4 Dead 2 za mało straszne? To może Dead by Daylight zaspokoi waszą potrzebę strachu. 

Na fanów rajdów czeka jedna z lepszych produkcji tego typu ostatnich lat - DiRT 4. Ciągle nic dla siebie nie wybraliście? To może pójdziemy nieco bardziej w stronę survivalu i ogramy Don’t Starve Together? Na chętnych czeka też Borderlands 2, gra stanowiąca połączenie RPGa z shooterem przez wielu uznawana za kultową. A jeśli na E3 rzeczywiście zobaczymy ''trójkę'', to warto sobie Borderlandsy odświeżyć. 

Znajdzie się też coś dla fanów Tolkiena i jego twórczości. Nieźle oceniany Shadow of Mordor, z bardzo widowiskowym systemem zabójstw i hordami sługusów Saurona, również objęty jest darmowym weekendem na Steamie. Kiedy już jesteśmy przy klimatach fantasy, to czeka też na Was Tyranny, świetnie oceniany mroczny RPG studia Obsidian Entertainment.

Wspomniałem jeszcze o Overwatchu. Ten tytuł oczywiście na Steamie się nie pojawi, ale możecie wejść pod ten link i shootera Blizzarda do woli przez weekend ogrywać.

Oczywiście wszystkie wymienione tytuły (poza Overwatchem) zostały mocno przecenione. Jak widzicie jest z czego na ten weekend wybierać, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam miłego grania!

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze