Darmowy weekend z chomikiem

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Lipiec 2018
  • Komentuj 1

Blizzard zaprasza kolejnych niezdecydowanych graczy do zasilenia szeregów Overwatch. Między 26 a 30 lipca będzie można pograć zupełnie za darmo, testując tym samym świeżo wprowadzonego na serwer, 28-go bohatera gry - Hammonda. 

Wrecking Ball zadebiutuje 2 dni wcześniej, by stali gracze mogli wcześniej go sobie sprawdzić w akcji, a może i wydropić jakieś dodatkowe skórki, które ostatnio nam zaprezentowano?

Wszystko co nowi gracze zdobędą w trakcie darmowego weekendu, pozostanie na ich koncie i jeśli zakupią grę, to nie będą zaczynać od zera. Tak jest od początku darmowych weekendów, więc nie trzeba się o to martwić.

Okres darmowego dostępu we wszystkich regionach gry potrwa od 26 lipca, od godz. 20:00 czasu polskiego, do 30 lipca, do godz. 8:59 czasu polskiego na wszystkich platformach.

[Źródło: playoverwatch.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze