Blizzard zatrudni...

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Jakiś czas temu polska agencja PR-owa przesyłała maile dotyczące nowych ofert pracy w różnych oddziałach Blizzard. Społeczność graczy jednak nie śpi i uważne oko użytkownika Nirolak z serwisu NeoGAF wypatrzyło ciekawostkę, która pozwala spekulować na temat nowej produkcji Zamieci.

Nie ma nic dziwnego w tym, że świetnie prosperująca firma zatrudnia nowych specjalistów. Wyniki finansowe firmy są coraz lepsze, a ta zasługa leży w głównej mierze po stronie Overwatcha. Czy porwaliby się na wypuszczenie kolejnego shootera? Według Nirolaka coś jest na rzeczy. Przed Overwatchem było podobnie.

To tylko kilka z dziesiątek ogłoszeń na stronie careers.blizzard.com. Kluczową informacją wydaje się przydział tych stanowisk. Niezapowiedziany tytuł rodzi nadzieję, że w niedługim czasie usłyszymy o nowej produkcji. Gdyby jednak zastanowiać się, jakiej gry mamy się spodziewać, to według Nirolaka zapowiada się albo na rozwinięcie Overwatcha, albo na zupełnie nowego shootera.

Portal vg247.com wydaje się popierać wersję spostrzegawczego fana. ''Faktycznie może być tak, że powstaje nowy shooter nad którym pracuje Blizzard, albo jakaś forma rozszerzenia – może kampania – dla Overwatcha'' napisali dzisiaj na stronie.

Post edytowano wczoraj, od paru miesięcy ktoś uważnie patrzy Blizzardowcom na ręce.

Wszystkie spekulacje opierają się jednak na poście z 2016 roku, i chociaż wakaty do niezapowiedzianego tytułu wciąż widnieją na stronie (i to od dłuzszego czasu), to nie pokusiłabym się na jakiekolwiek wnioski dotyczące nowej produkcji. Taki post nie jest chyba podstawą do snucia plotek i podgrzewania atmosfery.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze