Farma w końcu pokazała World War 3

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Maj 2018
  • Komentuj 4

O World War 3 pisaliśmy dla Was przy okazji  IEM w Katowicach, kiedy wraz z Kromką mieliśmy okazję zobaczyć jak w akcji spisuje się nowa gra studia The Farm 51. Wczoraj do sieci trafił trailer produkcji, a Kromka przygotował dla Was materiał z analizą tego co ''polski Battlefield'' będzie miał nam do zaoferowania.

Zanim jednak przejdziemy do materiału Kromki, to trzeba zapoznać się z wspomnianym trailerem. Zobaczycie tam znane z ulic Warszawy lokacje, przede wszystkim słynne Złote Tarasy, ale także Bramę Brandenburską z Berlina czy Moskwę. Farma chwali się jeszcze ''pełną świadomością ciała'', silnym nastawieniem na teamplay oraz ciekawy system pancerzy na pojazdach i indywidualnych piechocińcach, który możemy zmieniać w zależności od naszego widzi mi się.

Podczas zamkniętego pokazu z tegorocznego IEMa wraz z Kromką mieliśmy okazję zobaczyć grę w akcji, a nawet przejechać się po centrum Warszawy polskim Rosomakiem. Twórcy włożyli do swojej gry kilka bardzo ciekawych mechanik, choćby możliwość rozglądania się w pełnym biegu, kładzeniu się na plecach czy dokładnie odwzorowane uzbrojenie współczesnego żołdaka. Gra na pokazie zrobiła na nas jak najlepsze wrażenie, choć budżetem Farm 51 nie może się równać z behemotem jakim jest DICE i EA, to tytuł swoim wyglądem bardzo przypominał nam to, co mogliśmy zobaczyć w Battlefieldzie 4. 

Szczegóły jednak pozostawię Kromce, który przygotował dla Was materiał ze wszystkimi najistotniejszymi informacjami dotyczącymi World War 3:

Premiera gry ma nastąpić jeszcze w tym roku, choć World War 3 trafi najpierw do Early Access. Wiemy już na pewno, że gra nie pojawi się w systemie free to play, jak było początkowo planowane, ale początkowo będzie ją można kupić w obniżonej cenie. Farm 51 zapowiada, że w World War 3 nie znajdziecie żadnych loot boxów. Szykuje się polski konkurent dla Battlefielda V? Skala dzieła Szwedów na pewno będzie nieporównywalnie większa, ale nie stawiałbym gry Farm 51 na straconej pozycji. 

Premiera jeszcze w tym roku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze