Ready or Not!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Maj 2017
  • Komentuj 0
O grze studia Void Interactive nadal nie za dużo wiadomo, ale to, co deweloperzy zdążyli już ujawnić, obiecuje, że Ready or Not może śmiało zawalczyć z największymi FPSowymi tuzami.  Ci z Was, którzy pamiętają serię SWAT, na widok Ready or Not powinni zacierać rączki - oto mamy przed sobą taktycznego shootera, w którym wcielamy się w członka policyjnych oddziałów specjalnych. Do gry włożono ośmioosobowego co-opa i, co wydaje się bardzo ważne, także tryb PvP. Void Interactive stawia, przede wszystkim, na taktyczne podeście do rozgrywki, nawet może bardziej niż Rainbow Six: Siege, oferując różnego rodzaju gadżety pomagające operatorom w czasie misji. Równie ważne, co samo wykonanie zadania, jest jego odpowiednie przygotowanie przed samą akcją.

Kilka tysięcy woltów zatrzyma równie skutecznie jak kulka

Kilka tysięcy woltów zatrzyma równie skutecznie jak kulka

Jak na policjantów przystało, naszym zadaniem jest zwykła eliminacja celów, bo potencjalnego oskarżonego trzeba jeszcze we w miarę dobrym zdrowiu doprowadzić przed sąd. Stąd autorzy gry umieścili w niej uzbrojenie, które nie powoduje trwałych uszkodzeń ciała - będziecie mogli korzystać z teaserów, gazu pieprzowego czy specjalnej, obezwładniającej amunicji do shotgunów. W tym momencie gra znajduje się jeszcze przed fazą alfa, ale na razie o premierze nic więcej nie słychać. Czy Ready or Not rzeczywiście namiesza wśród taktycznych shooterów? Wszystko na to wskazuje. RoN_Promo_11_STACK1

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze