Superhot dostanie samodzielny dodatek

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Kilka godzin temu do sieci trafił trailer zapowiadający Mind Control Delete, samodzielny dodatek do polskiego Superhota. Dodatek pobierzecie jutro ze Steam Early Access.

Polski Superhot nieźle swego czasu namieszał. Niespotykana nigdzie indziej specyficzna stylistyka i zabawa czasem, który upływa tylko w momencie kiedy gracz się porusza, sprawiły że obok Superhota trudno było przejść obojętnie. Oprócz wersji VR, ta trafiła do graczy dokładnie rok temu, Superhot Team właśnie zapowiedział dostępny od jutra dodatek Mind Control Delete.

I teraz uwaga: Mind Control Delete jest samodzielnym dodatkiem, nie potrzebujecie więc podstawowej wersji gry by cieszyć się zabawą. DLCek dostępny będzie za darmo dla wszystkich posiadaczy standardowego Superhota, ale dopiero w momencie kiedy Mind Control Delete opuści Early Access, co ma nastąpić za około rok. Jeśli w dodatek chcecie pograć od jutra, to będziecie musieli sięgnąć po portfel.  

Twórcy chwalą się, że gracze będą mieli do czynienia z dobrze im znanym Superhotem, ale z lekkim rougelike'owym twistem. Do tego dostaniemy nowych przeciwników, kilka nowych pukawek, potężne ''znajdźki'' oraz nowe, grywalne postacie dysponujące specjalnymi umiejętnościami. 

W opisie na Steamie możecie przeczytać ostrzeżenie od Superhot Team, w którym twórcy przypominają, że to w co jutro zagracie nie jest skończonym produktem. W Mind Control Delete brakuje w tym momencie jakiejkolwiek fabuły i nie wszystkie wspomniane wyżej funkcje będą już działać. Dlatego najbardziej wymagający gracze powinni uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż rozszerzenie opuści Early Access. Deweloper na Steamie zamieścił taką informację:

Czy powinienem kupić Mind Control Delete jeśli nie grałem w oryginalnego Superhota? Nie w tym momencie. Za kilka update'ów gra stanie się całkowicie samodzielna, ale brak fabuły oraz przejrzystej struktury będzie dla nowych graczy pogmatwane. Zdecydowanie lepiej zagrać w oryginalnego Supehota. To świetna zabawa.

Premiera dodatku dopiero za rok, jutro Early Access

[źródło: steam.com, YouTube Superhot]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze