Podobno powstaje Diablo 2 Resurrected!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Maj 2020
  • Komentuj 1

Uwaga, wszystkie poniższe doniesienia należą do kategorii PLOTKA. Miałem dzisiaj pisać Wam podsumowanie tygodnia, ale to tak gorącą informacja, że zrezygnowałem ze standardowego tekstu na rzecz tejże plotki. Tak, skusiłem się na plotkę, zamiast na coś rzetelnego, ale przyznaję, że jest ona na tyle wiarygodna, że warto dać jej szansę. No więc do rzeczy – podobno powstaje remaster Diablo 2. I co Wy na to?

Diablo 2 Resurrected, czyli remaster na który czekaliśmy?

Historia serii Diablo jest wyboista. O jedynce nie wszyscy dzisiaj pamiętają, dwójka jest kultowa, legendarna, monumentalna i <wstawcie dowolny, zacny przymiotnik>. O trójce niektórzy woleliby zapomnieć, a czwórka to jedna, wielka niewiadoma. Fani prosili Blizzarda o remaster Diablo 2, ale podobno nie byłoby to wcale łatwe zadanie. Nie oznacza jednak, że byłoby niemożliwe!

Plotek o tym, że taki remaster powstaje nie brakuje, ale na światło dziennie wyszła informacja bardziej prawdopodobna, niż inne. Francuskie Actugaming podaje, że zespół Vicarious Visions (należą do Activision), który pracował przy PC-towym porcie Destiny 2 oraz remasterze Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, dostarczyć ma nam Diablo 2 Resurrected, czyli właśnie upragnionego remastera.

Co nadaje wiarygodności tej plotce? Actugaming już sprawdziło się, jeśli chodzi o przewidzenie Diablo 4, World of Warcraft Shadowlands oraz Overwatch 2 na krótko przed ostatnim Blizzconem. Z tego powodu impreza nie miała takiego uderzenia, bo krótko przed nią strona ta poinformowała świat o wspomnianych tytułach.

Czy wiemy coś jeszcze? Vicarious Visions dostarczyć by nam miało Diablo 2 Resurrected jeszcze w tym roku, a dokładnie w czwartym jego kwartale. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że jeśli te plotki są prawdziwe to oby Reurrected nie zamieniło się w Reforged, bo tego fani by nie przeżyli…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze