Skórka chomika

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Lipiec 2018
  • Komentuj 8

Kiedy Wrecking Ball pojawił się na serwerach, miał tylko jedną skórkę i żadnych emotek czy zagrań. Nie przetłumaczono też kwestii jego robota, co wskazywało na to, że postać jest jeszcze na wczesnym etapie i chwilę poczekamy, nim wprowadzą go na główne serwery. Coś się jednak w sprawie ruszyło i Hammond dostał pakiet nowych skórek. Chomik w przebraniu!

Niektóre z nich są mocno inspirowane Kolonią Księżycową Horyzont, co możemy zobaczyć po cyfrze 8, która była jego oznaczeniem w czasie, kiedy wraz z Winstonem przechodzili szkolenie. Część jest jednak mocno ''piracka'' co nawiązuje do miejsca jego lądowania - Junkertown. W domu Złomka chomik wylądował po ucieczce z księżyca, i rozpoczął zawrotną karierę ulubionego championa Królowej Junkertown. 

Zobaczcie jakie skórki przygotował dla Hammonda Blizzard. 

Która podoba Wam się najbardziej? Mi chyba Biohazard, ale najważniejsze jest to, że...

...The hamster is pleased!

[Źródło: pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze