Nowa mapa na Rok Psa

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Luty 2018
  • Komentuj 1

Ostatnio Blizzard podzielił się datą rozpoczęcia nowego eventu z okazji Chińskiego Nowego Roku. Teraz wiemy, że dodana zostanie nowa mapa do trybu capture the flag, oraz lekko zmieni się mechanika.

Jeff Kaplan standardowo pojawił się na filmie, by opowiedzieć o nowościach, które dojdą wraz z Rokiem Psa. Na pierwszy strzał idzie mapa. Podobno została zrobiona z myślą stricte pod ten rodzaj rozgrywki, a sama mechanika podnoszenia flagi przypominać będzie tę z WoWa. Podnoszenie jej ma byc automatyczne, jednak użycie części skilli będzie skutkowało jej upuszczeniem. Nie ma więc opcji przyśpieszania, lewitowania, skakania po ścianach, szarży, fikołków i kopniaków z półobrotu. Po prostu trzeba pilnować flagi.

Kolejną ciekawostką jest to, że zgodnie z wolą graczy Blizzard postanowił uniemozliwić remisy. A dodatkowo rywalizację podkręci ranking top 500, gdzie za zajmowane pozycje dostaniecie dodatkowe spreje i ikony. Ale teraz to co najważniejsze... Skiny.

Będzie 6 nowych, legendarnych skinów. W tym dla Łaski i Genjiego, które mają być świetne, ale to już zobaczymy w grze. A poza tym to cieszcie się i radujcie tym Rokiem Psa. Happy Dog Year!

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze