Lego wkracza do Overwatcha

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Październik 2018
  • Komentuj 7

Klocki Lego przeżywają swoją drugą młodość dzięki grom dla młodszych odbiorców, ale to działa też w drugą stronę. Blizzard przypomniał wszystkim, że Overwatch dostanie swoją własną, klockową serię. Jej twarzą zostanie oczywiście Smuga.

O tym, że Lego nawiązało współpracę z Blizzardem wiadomo już od końcówki sierpnia, kiedy na Twitterze Overwatcha pojawiła się pierwsza zapowiedź nadchodzącej współpracy. Od tamtego momentu temat nieco przycichł, ale wygląda na to, że obie firmy niedługo będą gotowe zdradzić fanom więcej szczegółów:

Poznajcie któregoś z bohaterów? To na pewno nie wszyscy, którzy zostaną uwiecznieni w plastikowych klockach. Rozpoznaliście Łaskę, McRee, Soldiera czy Genjiego? To na pewno nie wszyscy. Niestety, nie wiemy nic o wyglądzie samych zestawów i co, obok bohaterów gry Blizzarda, się w nich znajdzie. Stawiam, że będą to zestawy odtwarzające najpopularniejsze mapy (trzy różne plansze przewijają się w tle teasera), ale to tylko moje przewidywania.

Pewne natomiast jest, że jedną z głównych postaci serii będzie Smuga. To właśnie ją, na kolejnym twitterowym poście, składa Jeff Kaplan czyli główny projektant gry:

Obok Smugi w Overwatchu od Lego nie zabraknie też Winstona. Skąd taki pomysł? Wystarczy, że wejdziecie na oficjalną stronę Lego i wszystko stanie się jasne. Święta Bożego Narodzenia powoli widać na horyzoncie, więc jeśli macie młodsze rodzeństwo (lub tak jak my lubicie bawić się klockami Lego), to chyba macie już pomysł na prezent.

Co prawda ani Blizzard, ani Lego nie ujawniają, kiedy zestawy z Overwatchem trafią do sprzedaży, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że przed Gwiazdką się wyrobią.

[źródło: twitter.com, lego.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze