Watch Dogs 3 w Londynie?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Luty 2017
  • Komentuj 2
Do Watch Dogs 2 trafiła niedawno łatka, która wprowadza inne zakończenie do gry. Na ekranach zobaczmy też nową końcową cutscenkę, a z jej nazwy wynika, że Watch Dogs 3 może trafić do Londynu. Watch Dogs 2 na pewno było znacznie lepszą grą niż poprzednik, choć Ubi i tak nie jest do końca zadowolone z wyników sprzedażowych. Marcus Holloway i jego koledzy ogromnego zamieszania na rynku może nie zrobili, ale gierka na pewno doczeka się następnej części. I tutaj przechodzimy do nowego zakończenia historii Watch Dogs, które zostało wprowadzone wraz z niedawnym patchem do gry. Nowy filmik ujawnia, że hakerzy z DedSec zaczynają działać także poza granicami USA zakładając placówki na Bliskim Wschodzie i w Europie.

Zmienimy klimaty na bardziej europejskie?

Zmienimy klimaty na bardziej europejskie?

No własnie, Europa. W nowym zakończeniu nie ani razu nie pada słowo ''Londyn''. To skąd podejrzenie, że trzecia część gry przeniesie nas właśnie to stolicy Anglii? Na początku i w ostatnich sekundach filmiku na ekranie zobaczycie ''plik dźwiękowy''. W jego tytule widnieje ciąg cyfr (51.462014,-0.112504.wav) i jak szybko doszli do wniosku redditorzy nie są to przypadkowe cyfry. Okazuje się, że nazwa pliku to koordynaty do sklepu Chip Shop w londyńskiej dzielnicy Brixton.

Pierwszy teaser Watch Dogs 3?

Pierwszy teaser Watch Dogs 3?

Na ile Londyn jest prawdopodobny? To musicie ocenić sami, ale Ubi pokazało już wcześniej, że chce i potrafi zamieszczać teasery swoich gier... w swoich grach. Tak było choćby w przypadku gry Pioneer, którą pierwszy raz zobaczyliśmy wykonując jedną z misji w Watch Dogs 2. [źródło: reddtit.com, metro.co.uk, gamesradar.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze