Chcecie sprawdzić The Crew 2?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Maj 2018
  • Komentuj 2

Motoryzacyjny plac zabaw. Tak w skrócie można okreslić The Crew, czyli otwarty świat, gdzie nikt nie powie ci co musisz a czego teraz nie możesz robić. A gdy dodamy do tego jeszcze nie same samochody, a samoloty i łodzie? Możemy się ścigać do śmierci. Jeżeli nie graliście w pierwszą część The Crew albo chcecie przetestiować różne tryby wyścigów, to najlepsza będzie zamknięta beta.

Ubisoft zaprasza do rejestracji na wszystkich platformach do grania. Czas na zapisy macie jeszcze przez 3 dni, bo już 29 do pobrania będzie czekało 30GB gry. Grać będzie można od 31 maja do 3 czerwca, czyli akurat na Dzień Dziecka, gdyby któryś z panów uznał, że potrzebuje takiego prezentu. :)

Tutaj możecie zapisać się do zamkniętej bety.

W becie możecie korzystać z otwartego świata, ale tylko na pierwszym lvlu progresu. Do szczęśliwców, którzy zostaną poinformowani mailem zostaną dodane 3 zaproszenia dla znajomych. Jeśli się nie dostaniecie to spokojnie, może akurat Waszym znajomym się uda?

The Crew 2 będzie miało swoją premierę 29 czerwca na Xbob One, PS4 oraz PC. 

[Źródlo: thecrew-game.ubisoft.comgamezone.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze