Darmowy weekend z R6

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Styczeń 2017
  • Komentuj 1

Sezon drugi rusza w niedzielę, na Polaków poczekamy do wakacji

Sezon drugi rusza w niedzielę, na Polaków poczekamy do wakacji

Lepszego taktycznego shootera niż Rainbow Six: Siege obecnie na rynku ze świecą szukać. Jeśli zastanawiacie się na zakupem gry, to decyzję pomoże Wam podjąć darmowy weekend z R6, który zaczyna się w ten czwartek. Rainbow, to też dobry przykład na prawidłowy rozwój marki. Tytuł ma obecnie więcej graczy niż w momencie premiery, co ostatnio jest raczej wyjątkiem niż regułą. Już w najbliższą niedzielę rozpocznie się drugi sezon wsparcia dla shoootera, w ramach którego latem w grze pojawi się między innymi, któraś z polskich jednostek specjalnych. Zanim jednak do gry wejdą Polacy, to Ubisoft częstuje nas ekipą z półwyspu Iberyjskiego za sprawą DLC o nazwie Velvet Shell i operatora imieniem Szakal. Żołnierz ten ma ''niezłego nosa'' i będzie w stanie śledzić ruchy przeciwników za pomocą specjalnych gogli wykrywających pozostawione na ziemi ślady:
Testy dostępne będą na wszystkich platformach sprzętowych na jakich możecie w Siege zagrać, ale każda z nich została nieco inaczej potraktowana. PCtowcy zagrają od czwartku (02.02) od godziny 19:00, testy potrwają do 22 w niedzielę. Posiadacze PS4 grę również zaczną o 19:00 w czwartek, ale grą będą mogli cieszyć się do godziny 19:00 w poniedziałek. Na Xboxie darmowy weekend zacznie się w czwartek o 09:01 z rana i potrwa do tej samej godziny do poniedziałku. W przypadku konsol do gry po sieci potrzebne będzie PlayStation Plus oraz Xbox Live. Ubisoft planuje oddać w nasze ręce wszystkich dostępnych do tej pory operatorów i mapy, a jeśli zdecydujecie się na zakup R6:Siege, to nie dość, że zapisane zostaną wszystkie wasze postępy, to jeszcze dostaniecie go za pół ceny.
[źródło: Ubisoft Polska, rainbow6.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze