Crucible to nowy shooter od Amazon

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 07 Kwiecień 2020
  • Komentuj 0

Amazon zadekalrowało tworzenie gier i najwidoczniej dotrzymuje słowa. Już niedługo będziemy mogli zanurzyć się w New World, czyli MMO, które zapowiada się całkiem nieźle. Wątpię, czy podbije rynek, ale z pewnością będzie miła odmianą oraz uprzyjemni czas oczekiwania na Shadowlands (swoją drogą testy alfa dodatku startują w tym tygodniu!). To jednak nie wszystko, co Amazon ma w rękawie. Przed Wami Crucible, czyli shooter, który wystartuje w maju!

Crucible to sieciowy shooter od Amazon

Aby być dokładnym, za Crucible odpowiada studio Relentless, które należy do Amazon. Gra zapowiedziana została pierwotnie w 2016 roku, podczas imprezy TwitchCon. Do tej pory mieliśmy mało szczegółów na temat projektu, a tu niespodziewanie dostajemy jego datę premiery – maj 2020. Co prawda oryginalnie gra miała wystartować w marcu, a potem w kwietniu, ale przez niespodziewaną zarazę w powietrzu, deweloperzy zdecydowali się przesunąć całość.

Premiera tuż tuż, a o samym Crucible wciąż niewiele wiemy. Sieciowy shooter wyposażony zostanie w tryb battle royale (bo przecież jakżeby inaczej), oparty na zasadach „last man standing”. Otrzymamy kilka klas postaci, ale nie wiadomo, czy poza wyglądem, uzbrojeniem i broniami, będą się między sobą różniły np. umiejętnościami (chociażby pasywnymi).

Poza tym wiemy również, że do gry zostanie dodany tryb survivalowy na obcej planecie, pozwalający na zabawę w kooperacji. W ramach tego typu zabawy, otrzymamy cele do wykonania, aby móc spełnić wymogi misji. Co jednak z tego wyniknie? Tego dowiemy się wkrótce!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze