Kim jest Pagan Min z FC4?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Lipiec 2014
  • Komentuj 5
http://youtu.be/M_xiW_iLYd4 Coraz więcej wiadomo nam o nadchodzącym hicie Ubisoftu czyli Far Cry 4. Dan Hay, producent wykonawczy gry, opowiada co nieco o Paganie Minie czyli negatywnej postaci w grze oraz o jego związku z głównym bohaterem Ajay'em Ghale'em. Pagan Min to postać, która ma wyróżniać się na pierwszy rzut oka. Ze swoim fioletowym garniturem i tlenionymi blond włosami sprawia, że nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Ubisoft chce nieco przybliżyć graczom jego postać i wytłumaczyć dlaczego jest jaki jest. W momencie rozpoczęcia akcji FC 4 Pagan Min od 2 dekad twardą ręką rządzi himalajskim kraikiem. Będąc niekwestionowanym władcą Kyratu przez tak długi czas ten dżentelmen wykształcił w sobie kilka dosyć ekscentrycznych cech.

e3-2014-far-cry-4-trailer-screenshot-pagan-min-2

Okazuje się, że jego fioletowy garniak to nie jakieś ekstrawaganckie widzimisię Mina, a hołd złożony... jego mamie. Dan Hay twierdzi, że lepiej nie nabijać się z jego jaskrawego ubioru, gdyż oznacza to że nabijasz się z jego matki - a tego producent zdecydowanie nie poleca. ''Chcieliśmy mu dać pewien stopień wyrafinowania'' dodaje Hay podkreślając że podobizna Mina znajduje się nawet na lokalnych pieniądzach. ''Może robić co mu się żywnie podoba. Nikt nigdy nie powiedział mu nie'' mówi w wywiadzie udzielonemu Ubi Blog. 10432013_239323932930163_1301409029_aKilka informacji dotyczy również grywalnej postaci czyli  Ajay'a Ghale'a. Nie jest to jego pierwsza wizyta w Kyrat, bo główny bohater opuścił górski kraik jako dziecko. Ba, okazuje się że nazwisko Ghale jest bardzo znane w regionie. ''Wszędzie gdzie pójdziesz ludzie będą mówili ''okej, wiem kim jesteś'' podczas gdy sam gracz nie do końca wie kim jest'' Nie wiadomo na razie w jakich okolicznościach spotkały się wcześniej te dwie postacie, z trailera wiemy tyle że Min był w stanie rozpoznać oczy Ghale'a co może sugerować znajomość z rodzicami naszej postaci. Kto wie? Wszystkiego na pewno dowiemy się pod koniec listopada kiedy Far Cry 4 trafi do sprzedaży na PS3, Xboxa 360, Xboxa One, PS4 i PC.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze