Wartales wprowadza nowy, wielki region!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 16 Październik 2022
  • Komentuj 0

Wartales, osadzona w średniowieczu taktyczna gra RPG stworzona i wydana przez Shiro Games, która dotychczas sprzedała się w liczbie ponad 250 000 kopii, poszerza dzisiaj granice o piąty region. Stolica Gosenberg jest teraz dostępna dla poszukiwaczy przygód na komputerach PC w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam.

Wartales wprowadza nowy, wielki region!

Aby poradzić sobie z trudnymi misjami w Gosenbergu, gracze muszą sięgnąć po nowe zdolności bojowe i wykorzystać zabójczy arsenał swojej bandy. Nim wezmą udział w taktycznych, turowych starciach na ulicach stolicy, dowódcy mogą także zwerbować jej mieszkańców. Rozmieszczaj na właściwych pozycjach potężnych brutali, bystrookich łuczników i szybkich strażników, by odnieść zwycięstwo w każdej potyczce.

Najemnicy mogą teraz wziąć udział w rywalizacji o sławę i bogactwo, zgłaszając się do Wielkiego Turnieju. Jeśli uda im się pokonać wszystkich oponentów, zyskają chwałę, jakiej jeszcze nigdy nie zaznali. Jednakże zarówno sławni, jak i okryci hańbą awanturnicy potrzebują pieniędzy, dlatego między zadaniami gracze będą musieli przyjmować pomniejsze zlecenia i eliminować zbójów, za których wyznaczono nagrody. Nową zawartość urozmaicają rozsiane po mieście zagadki, a łącznie wszystkie nowości zapewnią nawet 20 godzin dodatkowej rozrywki.

Zainteresowanych odsyłam na Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze