WOŚP 2014 - Stream

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2014
  • Komentuj 0

Aukcja PlayStation 3 dla WOŚP!

Przed Wami cała seria odcinków z Livestreamu WOŚP 2014. Znajdziecie tutaj pełny 12h live z wyciętymi przerwami. Podczas streamu udało się uzbierać ponad 10 tys złotych, która zasila konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rok temu graliśmy już dla WOŚP - Uzbieraliśmy wtedy z reklam 235,88 dolarów. Tym razem zbiórka dla WOŚP w ramach LIVE zaskoczyła nawet nas i już teraz możemy powiedzieć, że mamy ponad 10 000zł po świetnej 12 godzinnej audycji. Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować wszystkim, którzy wsparli WOŚP, bez względu na ilość włożonej pracy, czy pieniędzy. Oczywiście za rok też gramy i nie obejdzie się bez pobicia rekordu z tego roku! Dzięki! Dokładna liczba zebranych pieniędzy zostanie podana tutaj w ciągu 2 tygodni.

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze