Warszawski Uragun już na Steamie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Niezależny producent gier, firma Kool2Play, ma przyjemność ogłosić, że ich futurystyczny top-down shooter Uragun ukazał się w formie Early Access na Steam. Gracze już mogą zapoznać się ze śmiertelnie groźnym, ale też niezwykle przyjaznym Mechem, który poszukuje swojego pilota w świecie opanowanym przez wrogie maszyny.

Warszawski Uragun już na Steamie

Po całkowitej przebudowie rozgrywki w 2021 r. związanej z dołączeniem do zespołu Game Directora - Frana Avilésa (odpowiedzialnego za sukces gry Deep Rock Galactic), Kool2Play może wreszcie zaprezentować swoją przepełnioną akcją futurystyczną grę z gatunku top-down shooter.

W grze Uragun wcielisz się w Mecha, który przebudził się, by odkryć, że świat został opanowany przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Poszukiwania twojego zaginionego pilota i zarazem przyjaciela zaprowadzą cię do różnych wyjątkowych miejsc, takich jak gorąca Barcelona, futurystyczny Hong Kong czy zaśnieżone górskie szlaki Ameryki Północnej.

Aby przetrwać, będziesz musiał stoczyć liczne wymagające i dynamiczne walki. Rozwijaj swoje umiejętności i nowe rodzaje broni, od strzelb i karabinów automatycznych po plazmowe bumerangi i wyrzutnie rakiet, które zwiększą twoje szanse w starciu z przeciwnikami.

W wersji Early Access gry na użytkowników czeka m.in. 25 misji toczących się w 3 zróżnicowanych lokacjach, ponad 10 typów przeciwników, walka z bossem i 3 mini bossami, których będziemy mogli pokonać 5 różnymi broniami (każda z dodatkowymi modyfikacjami) oraz 4 atakami specjalnymi.

Grę kupić można poprzez Steam w cenie 59,99 zł.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze