Tak zmieniał się Uragun!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2022
  • Komentuj 0

Niezależne studio Kool2Play opublikowało w sieci nowy materiał z futurystycznego shootera Uragun – ukazuje on drogę, jaką na przestrzeni dwóch ostatnich lat przeszła gra, która już wkrótce zadebiutuje w Early Access na Steam. Wiem, że pewnie większości z Was coś takiego nie interesuje, ale ja zawsze chętnie rzucam okiem na takie materiały. Dzięki nim widać faktyczną, włożoną pracę w projekt, a nie tylko jego efekt końcowy.

Tak zmieniał się Uragun

Uragun to naładowany akcją futurystyczny top-down shooter, w którym gracz wciela się w przyjaznego, a zarazem zabójczego mecha, by następnie stanąć do walki z zastępami wrogów sterowanymi przez SI. W ręce gracza oddano pokaźny arsenał, mnóstwo przydatnych modyfikacji i wybuchowych umiejętności.  

Gra oferuje dużą ilość dynamicznych misji, a przeciwników możemy niszczyć na różne sposoby, wybierając odpowiadające nam zestawy uzbrojenia (np. shotgun oraz wyrzutnia rakiet, czy futurystyczny bumerang). To wszystko w różniących się wizualnie etapach (cyberpunkowy Hong Kong, gorąca i piaszczysta Barcelona, czy mroźny Kanion).

Uragun ukaże się w marcu 2022 w ramach usługi Early Access na Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze