Tower of Time wyszło z early access

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2018
  • Komentuj 5

Tower of Time do kupienia na Steam

Tower of Time przywiodło mnie do moich najlepszych czasów, gdy za dzieciaka raz za razem planowałam ustawienie mojej drużyny by nie dostać solidnego łomotu od przeciwników. Wtedy liczyło się wszystko, odpowiednie kierowanie drzewkiem rozwoju postaci, pilnowanie stanu uzbrojenia, dobieranie drużyny przy uzwględnieniu mocnych i słabych stron towarzyszy. Dawno nie było takiej gry, i jeśli chcecie wiedzieć więcej o Tower of Time, to zapraszam do recenzji (przy okazji, nasza koleżanka Asia w poniedziałek wstawi swoją na Polygami, oczywiście polecamy zerknąć).

Twórcy gry gościli u nas na wywiadzie, jeśli chcecie dowiedzieć się na temat tej produkcji czegoś więcej, to zapraszam do oglądania.

W tej chwili gra opuściła early access i stała się pełnowymiarowym produktem na Steam. Za 65zł dostaniecie długie godziny rozgrywki na bardzo wysokim poziomie. Ponad 50 godzin rozgrywki z tak rozbudowanym systemem walki, ogromną liczbą przeciwników i pięcioma poziomami trudności sprawia, że ten tytuł jest hołdem dla osób, które lubią wymagać nie tylko od gry, ale również od siebie.

Tower of Time do kupienia na Steam

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze