Warsaw Games Week 2017

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Październik 2017
  • Komentuj 0

Ledwo pozszywaliśmy rannych i pogrzebaliśmy poległych po PGA, a już na horyzoncie wyzwanie rzuca nam Warsaw Games Week. Czego możecie spodziewać się po imprezie? Jakie tytuły ogracie przedpremierowo na targach? Sprawdźcie, co przygotowali dla Was organizatorzy.

WGW wyrobiło sobie mocną pozycję w ciągu dwóch lat. W tym roku, dzięki współpracy z LifeTube Video Fest mają szansę na dobre stać się topową imprezą dla graczy w Polsce. 

Na WGW przede wszystkim czekają na Was pachnące nowością tytuły, które premierę miały dopiero co (Śródziemie: Cień Wojny), ale równiez takie jak South Park: The Fractured But Whole, na dniach trafiające do sprzedaży. Szczególnie ciekawie prezentuje się stoisko Ubisoftu, gdzie oprócz South Parka dostępne będzie również tajemnicze Transference na VR, czy dzięki Microsoftowym Xboxom One X Assassin's Creed: Origins w 4K.

Pośród dostępnych przedpremierowo gier znalazły się również: Gran Turismo Sport, Detroit: Become Human i Star Wars: Battlefront II.

Ponad sto stanowisk zajmie w tym roku w EXPO XXI imponujący obszar 12 000 metrów kwadratowych. Oczywiście taka przestrzeń nie może zostać wypełniona tylko wystawcami. Znajdzie się miejsce na konkurs Cosplay organizowany przez PlayStation i Good Loot. Strefę robotyki dla dzieci wspieraną przez Wedla oraz oczywiście organizowane przez ESL turnieje e-sportowe dla fanów wirtualnych sportów.

To wszystko i jeszcze więcej czeka na Was już od jutra w Warszawie. Bilety do kupienia TUTAJ.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze