Strategiczna współpraca JaRock i LifeTube

LifeTube i JaRock.pl podpisały umowę o współpracy strategicznej. Dla JaRock.pl oznacza to dalszy rozwój, a Wy, nasza droga społeczności, dostaniecie dzięki temu jeszcze więcej ciekawych akcji i mnóstwo dobrej rozrywki!

Umowa ta to dla nas duża rzecz i stanowi naturalny krok po ponad czteroletniej współpracy między obiema firmami. Owoce naszych wcześniejszych działań już znacie, to choćby organizowane wspólnie z Lenovo wydarzenia Lenovo: Level Battleground, gdzie przenieśliśmy hitowego Playerunknown's Battlegrounds do prawdziwego życia. Takich akcji, dzięki strategicznej współpracy, będzie teraz znacznie więcej.

Remigiusz '"Rock'' Maciaszek:

Bardzo cieszy mnie fakt, że JaRock.pl i LifeTube nawiązują oficjalną współpracę. Firma JaRock.pl, choć nie należy już do mnie, wyrosła z moich pomysłów na to, jak powinna wyglądać współpraca między internetowymi twórcami. LifeTube natomiast od wielu lat był dla mnie nie tylko wyśmienitym partnerem na YouTubie, ale i w biznesie poza kanałem. Na jednej i drugiej firmie zawsze mogę polegać, oczywiście z wzajemnością. Wierzę, że ten związek zaowocuje dalszym rozwojem obu firm i dostarczy mnóstwa nowych okazji do współpracy dla mnie i pozostałych twórców związanych tak z JaRock.pl, jak i z LifeTube.


W wyniku podpisania współpracy JaRock pozyskuje silnego partnera, na czym skorzystają także nasi twórcy. Do LifeTube dołączy, między innymi, Kromka, Bungo, Tips, Łosiu czy Kycu, a w przyszłości chcemy znacząco naszą współpracę poszerzać. Nasi infuencerzy skorzystają z doświadczenia LifeTube w zakresie wspracia wizerunkowego i komunikacyjnego, co pozwoli im na dalszy rozwoj swoich kanałów.

Michał Kołodziej, Head of Management - Gaming w sieci LifeTube:

Współpraca z JaRock.pl, czyli Remigiuszem Maciaszkiem i Adamem Zientarskim, to tak naprawdę scementowanie naszej ponad 4-letniej wspólnej działalności. Do tej pory mieliśmy okazję zrealizować kilka świetnych projektów livestreamowych - zarówno komercyjnych, jak i charytatywnych. Współpraca od początku układała nam się bardzo dobrze, ponieważ stanowiła naturalne połączenie i dopełnienie naszych biznesów. Jestem bardzo zadowolony z tej decyzji, dzięki niej wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i twórców, rozszerzając ofertę i realizując projekty m.in. na platformie Twitch.tv.

Współpraca z LifeTube to także duża szansa dla JaRock na dalszy rozwój. Projekt JaRock, JaPaczka czy stream dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymają nowego, silnego partnera, dzięki któremu będziemy nie tylko oferować jeszcze lepsze treści, ale także docierać do liczniejszej publiczności.

Adam Zientarski, współzałożyciel JaRock.pl

Od 2012 roku nieustannie rozwijamy się jako firma i jako portal Jarock.pl. Sporo czasu poświęcamy na rozwój własnych mediów czy produktów, dbając jednocześnie o systematyczne poszerzanie wiedzy na temat rynku gamingu i technologii. Przy tej pracy od 4 lat towarzyszy nam LifeTube, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i chcemy tę współpracę wynieść na wyższy poziom. Poszerza nam to możliwości biznesowe na rynku i możemy poświęcić więcej czasu na dopieszczanie wspólnych projektów. Bez wątpienia razem dostarczymy dużo nowości i ciekawych inicjatyw, a samą współpracę uważam za miły początek czegoś wielkiego.

Pierwsze efekty naszej współpracy będziecie mogli zobaczyć niedługo, ale chyba lepiej nie uprzedzać faktów! 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze