Warpips z pierwszą aktualizacją

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Wydawca Daedalic Entertainment oraz developer Skirmish Mode Games ogłaszają wydanie pierwszej dużej aktualizacji do strategii Warpips. Twórcy udostępnili także plan prezentujący zawartość, która trafi do gry w nadchodzących miesiącach. Warpips zadebiutowało na Steamie 29 kwietnia 2021 roku w ramach programu Early Access.

Warpips z nowościami

W Warpips gracze dostają możliwość zbudowania złożonej z potężnych pojazdów i piechoty armii, która stanie do walki w dynamicznych, opartych na fizyce bitwach. Najnowsza aktualizacja dodaje do gry trzy nowe mapy, gracze mogą wziąć udział w potyczkach na stacji benzynowej, w kanionie, a także w fortecy.

Do Warpips trafiły także nocne wersje obecnych w grze map. Aby zapewnić jeszcze więcej opcji strategicznych, nowa aktualizacja dodaje również szereg nowych jednostek z nowymi umiejętnościami i uzbrojeniem. Do arsenału trafiły między innymi stanowiska gazowe, haubice, super rakiety i rakiety TOW. Gracze otrzymali także możliwość personalizacji swojej armii za pomocą większej liczby opcji kolorystycznych, a także dostosowania schematu kolorów wrogów.

Ta aktualizacja to dopiero początek ekscytującej nowej zawartości dla graczy, zaktualizowana mapa rozwoju obiecuje różnorodność map, trybów i jednostek, z których gracze będą mogli skorzystać w okresie wczesnego dostępu.

Warpips to szybka do opanowania, a zarazem strategicznie wymagająca gra, w której gracze muszą stworzyć odpowiednią kompozycję żołnierzy, czołgów, helikopterów i samolotów. Należy badać najlepszy skład jednostek i kombinacje strategiczne oraz planować naloty. Bitwy generowane są losowo, przez co za każdym razem potyczki wyglądają inaczej!

Zainteresowanych zapraszam na Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze