Odkryjcie sekrety piwnicy rodziców

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Październik 2021
  • Komentuj 0

Mousetrap Games i Daedalic Entertainment zapraszają do zakurzonej piwnicy JARS, strategicznej mieszanki tower defense i gry logicznej w wyrazistym gotyckim stylu. Gra jest dostępna już teraz na PC za pośrednictwem Steam, Epic Games Store oraz GoG, a także na Nintendo Switch.

JARS jest już dostępne!

JARS opowiada historię młodego Victora, który zostaje poproszony o przyniesienie matce słoika pikli z piwnicy. Gdy odkrywa tajemniczy sarkofag, z pozostałych słojów w piwnicy wyłaniają się pełzające stworzenia, a nasz protagonista musi z nimi walczyć, aby chronić swoje złowieszcze znalezisko. W strategicznej grze typu tower defense Victor wykorzystuje stwory i przedmioty, aby rozbić wszystkie słoiki i pokonać ich mieszkańców.

Aby obronić sarkofag na każdym poziomie, gracze muszą rozmieścić swoje sługi i przedmioty, takie jak komary, żołędzie i jeże, aby zniszczyć każdy słoik i pokonać potworności pełzające po piwnicy.

Dobranie idealnej strategii przez wybór odpowiednich „wojowników“ i połączenie ich z odpowiednimi przedmiotami jest niezbędne do zapewnienia zwycięstwa Victorowi, który musi się również dowiedzieć, dlaczego w tajemniczej księdze brakuje niektórych stron, dlaczego Dracula ukrywa się w piwnicy i czy uda mu się ocalić świat – zanim zostanie uziemiony przez matkę...

Zdecydowanie polecam JARS!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze